Personalizacja balonów (napisy na balonach) Toruń

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Toruniu

Potrzebujesz umieścić swój napis na balonach w Toruń? Dobrze trafiłeś! Podkreśl unikalność każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Dajemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi doskonały sposób na realizację zjawiskowego oraz zaskakującego upominku. Zamów w naszym sklepie balon foliowy napełniony helem, na którym jesteśmy w stanie nanieść dowolny napis. Może to być:
  • imię i wiek osoby na balonie (np. „Kamil, 4 urodziny”),
  • nazwa uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Kasi”, „Chrzest Święty Darka”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, hasło na balonie („Gratuluję podwyżki!”, „To córka!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat babciu!”, „Kocham Cię Gosiu!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przyklejony do balonu. To gwarantuje precyzję oraz trwałość napisu na balonie. Balon z helem oraz Twoim własnym napisem to fantastyczny prezent, który na pewno zadziwi oraz ucieszy obdarowaną osobę. Dobieramy również kolorystykę oraz kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej spersonalizować tę niezwykłą niespodziankę. Złote serce, biały owal, srebrna gwiazdka - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę jedynym w swoim rodzaju prezentem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu oraz kreatywnemu upominkowi! Jeśli chcesz zrobić własny napis na balonie w Toruń to tylko u nas! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Toruń

Lokalizacja
Adres
ul. Szosa Lubicka 166 (wejście od pasażu),
Toruń 87-122
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu