Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Toruń

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Toruniu

Chciałbyś obdarować bliską osobę oryginalnym upominkiem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub bukietu balonów w dużym, specjalnie dostosowanym kartonie pod wskazany adres.

Możliwość personalizacji balonów gwarantuje, że każdy upominek będzie unikalny. Do wyboru masz różne kolory i kształty balonów, takie jak złote serce, biały owal czy czarna gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Oprócz tego, do balonu możemy dodać bilecik z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanego. Balon jest odpowiednio przymocowany do ciężarka wstążeczką, co zapobiega „odfrunięciu” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to kreatywna i efektowna forma prezentu, która dostarczy mnóstwo radości oraz zaskoczenia. Jest to także wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić osobiście z różnych powodów. Dekorację balonową możesz również odebrać od nas w Toruniu osobiście i dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niezapomnianym, cudownym prezentem. Niech każda okazja stanie się zjawiskowa dzięki balonowym niespodziankom!

Poszukujesz sklepu w Toruń, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? To właśnie MY! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Toruń

Lokalizacja
Adres
ul. Szosa Lubicka 166 (wejście od pasażu),
Toruń 87-122
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu