Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Toruń

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Pragniesz nietuzinkowego prezentu, który połączy magię oraz kreatywność w Toruniu? Budujemy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Oferujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co ważne każdy bukiet jest tworzony według Twoich wymagań.

Możesz samodzielnie dobrać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwę balonów. Stawiamy na indywidualność oraz dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Toruniu dostarczały niepowtarzalnych przeżyć. Dekoracje balonowe są nie tylko niepowtarzalne, ale również niesztampowe. Dla małej dziewczynki możemy zbudować bukiet z balonami w kształcie misia czy księżniczki, a dla dorosłego mężczyzny – duże balony cyfry, symbolizujące wiek solenizanta, uzupełnione dodatkowymi, należycie dobranymi balonami.

Balony umieszczamy na kolorystycznie dobranych wstążeczkach, przymocowanych do ciężarków, aby po nadmuchaniu helem nie odfrunęły. Takie bukiety to dekoracja i prezent w jednym, konkurencyjne dla popularnych wiązanek kwiatów. Swoim olśniewającym wyglądem zdobią wnętrza, a później mogą posłużyć jako unikalne tło do familijnych zdjęć. Umożliwiamy Ci realizację bukietu, który zadziwi i zachwyci Twoją rodzinę, pozostając w pamięci na lata.

Poszukujesz miejsca w Toruniu, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Toruń

Lokalizacja
Adres
ul. Szosa Lubicka 166 (wejście od pasażu),
Toruń 87-122
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu