Personalizacja balonów (napisy na balonach) Włocławek

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Włocławku

Potrzebujesz umieścić swój napis na balonach w Włocławek? Dobrze trafiłeś! Podkreśl unikalność każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Dajemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi doskonały sposób na stworzenie nietuzinkowego oraz niespotykanego prezentu. Zamów w naszym sklepie balon foliowy napełniony helem, na którym możemy nanieść dowolny napis. Może to być:
  • imię i wiek solenizanta na balonie (np. „Wiktoria, 2 urodziny”),
  • nazwa uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Basi”, „Chrzest Święty Aleksandra”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, przesłanie na balonie („Gratuluję podwyżki!”, „To córka!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat tato!”, „Kocham Cię Agnieszko!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przymocowany do balonu. To gwarantuje precyzję i trwałość napisu na balonie. Balon z helem oraz Twoim własnym napisem to fantastyczny upominek, który na pewno zaskoczy i ucieszy obdarowanego. Dobieramy także kolorystykę i kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej spersonalizować tę niezwykłą niespodziankę. Czerwone serce, srebrny owal, srebrna gwiazdka - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę niezapomnianym upominkiem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu oraz olśniewającemu upominkowi! Jeśli potrzebujesz zrobić własny napis na balonie w Włocławek to tylko u nas! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Włocławek

Lokalizacja
Adres
ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 9B/4,
Włocławek 87-800
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu