Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Włocławek

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Potrzebujesz nietuzinkowego upominku, który połączy urodę i niespotykaność w Włocławku? Oferujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Kreujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, warto też podkreślić, że każdy bukiet jest realizowany według Twoich wytycznych.

Możesz samodzielnie wybierać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwy balonów. Stawiamy na indywidualność i dopasowanie do Twoich oczekiwań, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Włocławku dostarczały niezapomnianych przeżyć. Dekoracje balonowe są nie tylko niezapomniane, ale również zaskakujące. Dla małej dziewczynki możemy zbudować bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy syrenki, a dla dorosłego mężczyzny – okazałe balony cyfry, symbolizujące wiek solenizanta, uzupełnione dodatkowymi, odpowiednio dobranymi balonami.

Balony umieszczamy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, by po wypełnieniu helem nie odfrunęły. Tego typu bukiety to dekoracja i niespodzianka w jednym, konkurencyjne dla tradycyjnych wiązanek kwiatów. Swoim efektownym wyglądem zdobią pomieszczenia, a później mogą posłużyć jako unikalne tło do rodzinnych zdjęć. Umożliwiamy Ci budowę bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoją rodzinę, pozostając we wspomnieniach na lata.

Szukasz miejsca w Włocławku, gdzie napompujesz balony helem? Lepiej trafić nie mogłeś! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Włocławek

Lokalizacja
Adres
ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 9B/4,
Włocławek 87-800
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu