Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Włocławek

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Włocławku

Chciałbyś obdarować najbliższą osobę zaskakującym prezentem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub bukietu balonów w dużym, specjalnie zrobionym kartonie pod wskazany adres.

Możliwość indywidualizacji balonów gwarantuje, że każdy prezent będzie niepowtarzalny. Do wyboru masz różne kolory oraz kształty balonów, na przykład czerwone serce, niebieski owal czy fioletowa gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Oprócz tego, do balonu jesteśmy w stanie dodać bilecik z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanej osoby. Balon jest odpowiednio przymocowany do ciężarka wstążką, co zapobiega „ucieczce” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to zaskakująca oraz efektowna forma upominku, która dostarczy mnóstwo uśmiechu oraz zaskoczenia. Jest to także wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić same z różnych powodów. Dekorację balonową możesz także odebrać w naszym sklepie w Włocławku osobiście i dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niezapomnianym, olśniewającym prezentem. Niech każda okazja stanie się zjawiskowa dzięki balonowym niespodziankom!

Poszukujesz miejsca w Włocławek, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? Lepiej trafić nie mogłeś! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Włocławek

Lokalizacja
Adres
ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 9B/4,
Włocławek 87-800
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu