Personalizacja balonów (napisy na balonach) Łódź

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Łodzi

Szukasz umieścić swój napis na balonach w Łódź? Dobrze trafiłeś! Podkreśl wyjątkowość każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Oferujemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi doskonały sposób na stworzenie wyjątkowego oraz niespotykanego upominku. Zamów w naszej firmie balon foliowy napełniony helem, na którym możemy nanieść dowolny napis. Może to być:
  • wiek i imię osoby na balonie (np. „Adaś, 6 urodziny”),
  • określenie uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Ani”, „Chrzest Święty Krystiana”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, hasło na balonie („Gratuluję awansu!”, „To córka!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat babciu!”, „Kocham Cię Paulino!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przymocowany do balonu. To gwarantuje precyzję oraz trwałość napisu na balonie. Balon z helem oraz Twoim własnym napisem to fantastyczny upominek, który na pewno zadziwi oraz ucieszy obdarowaną osobę. Dobieramy także kolorystykę oraz kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej zindywidualizować tę niezwykłą niespodziankę. Złote serce, niebieski owal, czarna gwiazda - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę niepowtarzalnym upominkiem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu i niecodziennemu upominkowi! Jeśli potrzebujesz zrobić własny napis na balonie w Łódź to tylko u nas! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Łódź (Olechów)

Lokalizacja
Adres
ul. Księcia Władysława Opolczyka 17 lokal C8,
Łódź 92-417
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu