Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Łódź

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Pragniesz nietuzinkowego upominku, który połączy piękno oraz kreatywność w Łodzi? Kreujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Tworzymy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a każdy bukiet jest kreowany według Twoich wytycznych.

Możesz samodzielnie dobrać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolor balonów. Stawiamy na indywidualność i dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Łodzi dostarczały niepowtarzalnych przeżyć. Dekoracje balonowe są nie tylko niezapomniane, ale także zaskakujące. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie przygotować bukiet z balonami w kształcie pieska czy kota, a dla dorosłego mężczyzny – ogromne balony cyfry, oddające wiek solenizanta, otoczone dodatkowymi, należycie dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, by po wypełnieniu helem nie odleciały. Takie bukiety to dekoracja i prezent w jednym, konkurencyjne dla popularnych wiązanek kwiatów. Swoim olśniewającym wyglądem zdobią pomieszczenia, a następnie mogą posłużyć jako unikalne tło do familijnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci kreację bukietu, który zadziwi i zachwyci Twoich bliskich, pozostając we wspomnieniach na lata.

Poszukujesz sklepu w Łodzi, gdzie napompujesz balony helem? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Łódź (Olechów)

Lokalizacja
Adres
ul. Księcia Władysława Opolczyka 17 lokal C8,
Łódź 92-417
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu