Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Łódź

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Łodzi

Szukasz firmy, która w Łodzi lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? To właśnie MY! Skontaktuj się z nami!

Zapewne planujesz ważne wydarzenie, które zasługuje na równie nietuzinkowe dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych i restauracji. Z nami każde wnętrze stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza propozycja obejmuje zarówno eleganckie balony w wybranej barwie, a także wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które razem stworzą zaskakujący klimat na Twoje wydarzenie. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niepowtarzalny blask, a wszystko dzięki naszej dekoracji.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, należycie dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz barwę balonów. Budujemy instalacje takie jak: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, jak również girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Pracujemy w Łodzi i okolicach.

Przykładamy wielką wagę do spełnienia wymagań naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, wymagań powierzchni sali oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną w pamięci gości na długo, stanowiąc jednocześnie niebanalne tło do pamiątkowych sesji zdjęciowych.

Zdecyduj się na naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji oraz zobacz, jak niewielki detal potrafi zmienić otoczenie na zupełnie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje wydarzenie było wspominane jako niezwykle estetyczne i pełne magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Łódź (Olechów)

Lokalizacja
Adres
ul. Księcia Władysława Opolczyka 17 lokal C8,
Łódź 92-417
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu