Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Łódź

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Łodzi

Chciałbyś obdarować bliską osobę nietuzinkowym upominkiem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub wiązanki balonów w dużym, specjalnie zrobionym kartonie pod podany adres.

Możliwość personalizacji balonów gwarantuje, że każdy upominek będzie niepowtarzalny. Do wyboru masz różne kolory oraz kształty balonów, takie jak czerwone serce, fioletowy owal czy czarna gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Oprócz tego, do balonu jesteśmy w stanie dodać karteczkę z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanej osoby. Balon jest odpowiednio przymocowany do ciężarka wstążką, co zapobiega „odfrunięciu” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to zaskakująca oraz efektowna forma niespodzianki, która dostarczy mnóstwo radości i zaskoczenia. Jest to również wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić osobiście z różnych powodów. Dekorację balonową możesz również odebrać w naszym sklepie w Łodzi osobiście i dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niepowtarzalnym, pięknym prezentem. Niech ta chwila stanie się zjawiskowa dzięki balonowym niespodziankom!

Potrzebujesz sklepu w Łódź, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? Lepiej trafić nie mogłeś! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Łódź (Andrespol)

Lokalizacja
Adres
ul. Rokicińska 125,
Łódź 95-020
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu