Personalizacja balonów (napisy na balonach) Kraśnik

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Kraśniku

Pragniesz umieścić swój napis na balonach w Kraśnik? Dobrze trafiłeś! Podkreśl unikalność każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Dajemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi idealny sposób na realizację niezwykłego oraz zaskakującego upominku. Zamów w naszym sklepie balon foliowy napełniony helem, na którym możemy nanieść dowolny napis. Może to być:
  • imię i numeracja urodzin solenizanta na balonie (np. „Piotruś, 1 urodziny”),
  • nazwa uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Oli”, „Chrzest Święty Krystiana”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, przesłanie na balonie („Gratuluję awansu!”, „To córka!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat dziadku!”, „Kocham Cię Natalio!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przymocowany do balonu. To gwarantuje precyzję oraz trwałość napisu na balonie. Balon z helem i Twoim własnym napisem to fantastyczny prezent, który na pewno zaskoczy oraz ucieszy obdarowanego. Dobieramy także kolory i kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej spersonalizować tę niezwykłą niespodziankę. Czerwone serce, srebrny owal, srebrna gwiazda - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę niezapomnianym prezentem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu oraz niespotykanemu upominkowi! Jeśli potrzebujesz zrobić własny napis na balonie w Kraśnik to tylko u nas! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Kraśnik

Lokalizacja
Adres
ul. Tadeusza Kościuszki 6,
Kraśnik 23-200
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 17:00
Wtorek: 10:00 - 17:00
Środa: 10:00 - 17:00
Czwartek: 10:00 - 17:00
Piątek: 10:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu