Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Kraśnik

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Kraśniku

Chciałbyś obdarować bliską osobę oryginalnym prezentem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub bukietu balonów w dużym, specjalnie dostosowanym kartonie pod wskazany adres.

Możliwość personalizacji balonów gwarantuje, że każdy prezent będzie indywidualny. Do wyboru masz różne kolory i kształty balonów, na przykład różowe serce, fioletowy owal czy różowo-złota gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Oprócz tego, do balonu jesteśmy w stanie dodać karteczkę z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanej osoby. Balon jest odpowiednio przymocowany do ciężarka wstążką, co zapobiega „ucieczce” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to kreatywna oraz efektowna forma niespodzianki, która dostarczy mnóstwo radości oraz zaskoczenia. Jest to także wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić osobiście z różnych powodów. Dekorację balonową możesz także odebrać od nas w Kraśniku osobiście i dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niepowtarzalnym, cudownym upominkiem. Niech ta chwila stanie się zjawiskowa dzięki balonowym niespodziankom!

Potrzebujesz sklepu w Kraśnik, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? Lepiej trafić nie mogłeś! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Kraśnik

Lokalizacja
Adres
ul. Tadeusza Kościuszki 6,
Kraśnik 23-200
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 17:00
Wtorek: 10:00 - 17:00
Środa: 10:00 - 17:00
Czwartek: 10:00 - 17:00
Piątek: 10:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu