Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Kraśnik

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Poszukujesz nietuzinkowego prezentu, który połączy wdzięk i kreatywność w Kraśniku? Tworzymy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Przygotowujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co ważne każdy bukiet jest realizowany według Twoich wytycznych.

Możesz samodzielnie ustalić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolorystykę balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność oraz dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Kraśniku dostarczały niezapomnianych emocji. Dekoracje balonowe są nie tylko niezapomniane, ale także niebanalne. Dla małej dziewczynki możemy zbudować bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy serduszka, a dla dorosłego mężczyzny – okazałe balony cyfry, odzwierciedlające wiek solenizanta, uzupełnione innymi, należycie dobranymi balonami.

Balony mocujemy na kolorystycznie dobranych wstążeczkach, przymocowanych do ciężarków, by po wypełnieniu helem nie odfrunęły. Tego typu bukiety to dekoracja i prezent w jednym, konkurencyjne dla tradycyjnych wiązanek kwiatów. Swoim niepowtarzalnym wyglądem zdobią wnętrza, a później mogą posłużyć jako jedyne w swoim rodzaju tło do familijnych zdjęć. Umożliwiamy Ci realizację bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoich znajomych, pozostając we wspomnieniach na długo.

Potrzebujesz sklepu w Kraśniku, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Kraśnik

Lokalizacja
Adres
ul. Tadeusza Kościuszki 6,
Kraśnik 23-200
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 17:00
Wtorek: 10:00 - 17:00
Środa: 10:00 - 17:00
Czwartek: 10:00 - 17:00
Piątek: 10:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu