Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Lublin

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Pragniesz niezwykłego upominku, który połączy urodę oraz awangardowość w Lublinie? Kreujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Przygotowujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a każdy bukiet jest przygotowywany według Twoich oczekiwań.

Możesz samodzielnie wybierać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolorystykę balonów. Stawiamy na indywidualność oraz dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Lublinie dostarczały niepowtarzalnych doznań. Dekoracje balonowe są nie tylko olśniewające, ale również zaskakujące. Dla małej dziewczynki możemy przygotować bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy kotka, a dla dorosłego mężczyzny – duże balony cyfry, prezentujące wiek solenizanta, otoczone innymi, starannie dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych wstążeczkach, przymocowanych do ciężarków, by po nadmuchaniu helem nie odfrunęły. Takie bukiety to dekoracja i prezent w jednym, konkurencyjne dla popularnych wiązanek kwiatów. Swoim olśniewającym wyglądem zdobią pomieszczenia, a następnie mogą posłużyć jako unikalne tło do familijnych zdjęć. Umożliwiamy Ci kreację bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoich bliskich, pozostając we wspomnieniach na długo.

Poszukujesz sklepu w Lublinie, gdzie napompujesz balony helem? Lepiej trafić nie mogłeś! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Lublin (Olimp)

Lokalizacja
Adres
Al. Spółdzielczości Pracy 32/515,
Lublin 20-147
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 21:00
Wtorek: 10:00 - 21:00
Środa: 10:00 - 21:00
Czwartek: 10:00 - 21:00
Piątek: 10:00 - 21:00
Sobota: 10:00 - 21:00
Niedziela: handlowa: 10:00 - 20:00

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu