Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Lublin

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Lublinie

Szukasz firmy, która w Lublinie lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? Lepiej trafić nie mogłeś! Skontaktuj się z nami!

Zapewne planujesz wyjątkowe wydarzenie, które zasługuje na równie olśniewające dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych oraz restauracji. Z nami każde wnętrze stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza oferta zawiera zarówno piękne balony w określonej kolorystyce, jak i wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które wspólnie stworzą niespotykany klimat na Twoje święto. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niezwykły blask, a wszystko dzięki naszej usłudze.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, należycie dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz barwę balonów. Przygotowujemy instalacje jak na przykład: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, oraz girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Przyjmujemy zlecenia na realizację dekoracji w Lublinie i okolicach.

Przykładamy dużą wagę do spełnienia oczekiwań naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, potencjału powierzchni sali oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną we wspomnieniach gości na długo, stanowiąc jednocześnie niepowtarzalne tło do pamiątkowych sesji zdjęciowych.

Postaw na naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji i przekonaj się, jak niewielki szczegół potrafi zmienić przestrzeń na całkowicie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje święto było zapamiętane jako niezwykle estetyczne i pełne magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Lublin (Olimp)

Lokalizacja
Adres
Al. Spółdzielczości Pracy 32/515,
Lublin 20-147
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 21:00
Wtorek: 10:00 - 21:00
Środa: 10:00 - 21:00
Czwartek: 10:00 - 21:00
Piątek: 10:00 - 21:00
Sobota: 10:00 - 21:00
Niedziela: handlowa: 10:00 - 20:00

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu