Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Lublin

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Lublinie

Chciałbyś obdarować najbliższą osobę niekonwencjonalnym prezentem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub bukietu balonów w dużym, specjalnie dostosowanym kartonie pod podany adres.

Możliwość indywidualizacji balonów gwarantuje, że każdy upominek będzie indywidualny. Do wyboru masz różne barwy oraz kształty balonów, na przykład różowe serce, zielony owal czy czarna gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Dodatkowo, do balonu jesteśmy w stanie dodać bilecik z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanej osoby. Balon jest należycie przymocowany do ciężarka tasiemką, co zapobiega „ucieczce” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to zaskakująca i niebanalna forma niespodzianki, która dostarczy mnóstwo uśmiechu i zaskoczenia. Jest to również wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić osobiście z różnych powodów. Dekorację balonową możesz również odebrać od nas w Lublinie osobiście oraz dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby jedynym w swoim rodzaju, zjawiskowym prezentem. Niech ta chwila stanie się zjawiskowa dzięki balonowym niespodziankom!

Poszukujesz miejsca w Lublin, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? To właśnie MY! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Lublin (Olimp)

Lokalizacja
Adres
Al. Spółdzielczości Pracy 32/515,
Lublin 20-147
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 21:00
Wtorek: 10:00 - 21:00
Środa: 10:00 - 21:00
Czwartek: 10:00 - 21:00
Piątek: 10:00 - 21:00
Sobota: 10:00 - 21:00
Niedziela: handlowa: 10:00 - 20:00

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu