Personalizacja balonów (napisy na balonach) Łuków

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Łukowie

Szukasz umieścić swój napis na balonach w Łuków? Dobrze trafiłeś! Podkreśl wyjątkowość każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Oferujemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi doskonały sposób na stworzenie zjawiskowego i niepowtarzalnego upominku. Zamów w naszej firmie balon foliowy napełniony helem, na którym możemy umieścić dowolny napis. Może to być:
  • wiek i imię osoby na balonie (np. „Kubuś, 4 urodziny”),
  • określenie uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Magdy”, „Chrzest Święty Jarka”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, przesłanie na balonie („Gratuluję podwyżki!”, „To córka!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat mamo!”, „Kocham Cię Weroniko!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przyklejony do balonu. To gwarantuje precyzję oraz trwałość napisu na balonie. Balon z helem i Twoim własnym napisem to fantastyczny prezent, który na pewno zadziwi i ucieszy obdarowanego. Dobieramy również barwy i kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej spersonalizować tę niezwykłą niespodziankę. Złote serce, biały owal, różowo-złota gwiazdka - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę niepowtarzalnym prezentem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu i niecodziennemu upominkowi! Jeśli chcesz zrobić własny napis na balonie w Łuków to tylko u nas! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Łuków

Lokalizacja
Adres
ul. Kanałowa 5B,
Łuków 21-400
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu