Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Łuków

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Łukowie

Chciałbyś obdarować bliską osobę oryginalnym prezentem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub bukietu balonów w dużym, specjalnie przygotowanym kartonie pod wskazany adres.

Możliwość personalizacji balonów gwarantuje, że każdy upominek będzie niepowtarzalny. Do wyboru masz różne kolory oraz kształty balonów, na przykład różowe serce, fioletowy owal czy różowo-złota gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Oprócz tego, do balonu możemy dodać bilecik z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanej osoby. Balon jest odpowiednio przymocowany do ciężarka tasiemką, co zapobiega „odfrunięciu” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to zaskakująca i niepowtarzalna forma niespodzianki, która dostarczy mnóstwo radości i zaskoczenia. Jest to także wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić osobiście z różnych powodów. Dekorację balonową możesz także odebrać od nas w Łukowie osobiście oraz dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby jedynym w swoim rodzaju, cudownym prezentem. Niech ta chwila stanie się zjawiskowa dzięki balonowym niespodziankom!

Poszukujesz sklepu w Łuków, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? To właśnie MY! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Łuków

Lokalizacja
Adres
ul. Kanałowa 5B,
Łuków 21-400
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu