Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Łuków

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Pragniesz wyjątkowego upominku, który połączy urodę i niespotykaność w Łukowie? Tworzymy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Tworzymy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a każdy bukiet jest realizowany według Twoich potrzeb.

Możesz samodzielnie ustalić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwy balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność oraz dopasowanie do Twoich wymagań, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Łukowie dostarczały niezapomnianych doznań. Dekoracje balonowe są nie tylko niezapomniane, ale także niesztampowe. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie zbudować bukiet z balonami w kształcie misia czy serca, a dla dorosłego mężczyzny – ogromne balony cyfry, oddające wiek solenizanta, udekorowane innymi, starannie dobranymi balonami.

Balony mocujemy na kolorystycznie dobranych wstążeczkach, przymocowanych do ciężarków, aby po napompowaniu helem nie odleciały. Takie bukiety to dekoracja i niespodzianka w jednym, konkurencyjne dla tradycyjnych wiązanek kwiatów. Swoim niepowtarzalnym wyglądem zdobią wnętrza, a później mogą posłużyć jako jedyne w swoim rodzaju tło do rodzinnych zdjęć. Umożliwiamy Ci budowę bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoich znajomych, pozostając w pamięci na długo.

Szukasz miejsca w Łukowie, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Łuków

Lokalizacja
Adres
ul. Kanałowa 5B,
Łuków 21-400
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu