Personalizacja balonów (napisy na balonach) Puławy

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Puławach

Poszukujesz nanieść swój napis na balonach w Puławy? Dobrze trafiłeś! Podkreśl unikalność każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Dajemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi idealny sposób na realizację nietuzinkowego oraz niepowtarzalnego upominku. Zamów w naszej firmie balon foliowy napełniony helem, na którym jesteśmy w stanie nanieść dowolny napis. Może to być:
  • wiek i imię solenizanta na balonie (np. „Kamil, 6 urodziny”),
  • nazwa uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Karoliny”, „Chrzest Święty Darka”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, hasło na balonie („Gratuluję podwyżki!”, „To córka!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat dziadku!”, „Kocham Cię Natalio!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przymocowany do balonu. To gwarantuje precyzję oraz trwałość napisu na balonie. Balon z helem oraz Twoim własnym napisem to fantastyczny prezent, który na pewno zadziwi i ucieszy obdarowanego. Dobieramy również kolory oraz kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej zindywidualizować tę niezwykłą niespodziankę. Czerwone serce, niebieski owal, czarna gwiazda - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę niezapomnianym prezentem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu i niecodziennemu upominkowi! Jeśli potrzebujesz zrobić własny napis na balonie w Puławy to tylko u nas! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Puławy

Lokalizacja
Adres
ul. Lubelska 2,
Puławy 24-100
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 20:00
Wtorek: 09:00 - 20:00
Środa: 09:00 - 20:00
Czwartek: 09:00 - 20:00
Piątek: 09:00 - 20:00
Sobota: 09:00 - 20:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu