Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Puławy

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Szukasz nietuzinkowego prezentu, który połączy piękno i awangardowość w Puławach? Budujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Oferujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a każdy bukiet jest kreowany według Twoich wytycznych.

Możesz samodzielnie dobrać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwy balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność oraz dopasowanie do Twoich wymagań, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Puławach dostarczały niepowtarzalnych doznań. Dekoracje balonowe są nie tylko niezapomniane, ale także oryginalne. Dla małej dziewczynki możemy zbudować bukiet z balonami w kształcie misia czy kota, a dla dorosłego mężczyzny – ogromne balony cyfry, prezentujące wiek solenizanta, otoczone dodatkowymi, odpowiednio dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, aby po nadmuchaniu helem nie odfrunęły. Takie bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla popularnych wiązanek kwiatów. Swoim niepowtarzalnym wyglądem zdobią wnętrza, a później mogą posłużyć jako niepowtarzalne tło do rodzinnych zdjęć. Umożliwiamy Ci realizację bukietu, który zadziwi i zachwyci osoby będące na imprezie, pozostając we wspomnieniach na długi czas.

Potrzebujesz sklepu w Puławach, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Puławy

Lokalizacja
Adres
ul. Lubelska 2,
Puławy 24-100
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 20:00
Wtorek: 09:00 - 20:00
Środa: 09:00 - 20:00
Czwartek: 09:00 - 20:00
Piątek: 09:00 - 20:00
Sobota: 09:00 - 20:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu