Dekoracje z balonów (girlandy kolumny/słupki, łuki/bramy, ścianki) Puławy

Dekoracje z balonów (girlandy kolumny/słupki, łuki/bramy, ścianki)

Szukasz sklepu, która w Puławach lub okolicach stworzy dla Ciebie dekorację z balonów? To właśnie MY! Odwiedź nasz sklep!

Dekoracje z balonów {stają się|są) coraz popularniejszym elementem zarówno małych, jak i dużych wydarzeń. Nasza oferta to nie tylko klasyczne bukiety balonowe, ale również imponujące girlandy, kolumny, łuki, bramy oraz ścianki, które idealnie ozdobią otoczenie biur, budynków, sklepów czy sal bankietowych.

a) Girlandy organiczne: Ręcznie tworzone kompozycje z jedno- lub wielokolorowych balonów różnych rozmiarów. Idealne jako dekoracja na ścianę lub sufit, tworzące spójną i efektowną całość.

b) Kolumny, słupki balonowe: Wytrzymałe, pionowe struktury przypominające filary, wzmocnione od środka, by nie kołysały się pod wpływem wiatru. Świetne jako ozdoba wejścia lub element scenografii.

c) Łuki oraz bramy balonowe: Wyjątkowe konstrukcje, pod którymi można przejść, stworzone z balonów w wybranych barwach. Idealne na linię mety zawodów sportowych, otwarcie sklepu czy przyjęcie weselne.

d) Ścianki z balonów: Imponujące powierzchnie stworzone z wielu balonów, dobrane w kolorach firmowych lub tworzące wskazany wzór. Idealne jako tło do zdjęć czy niepowtarzalna dekoracja na event firmowy.

Nasze dekoracje balonowe są nie tylko cudowne, ale także stworzone z dbałością o każdy detal. Pracujemy w Puławach i okolicach. Dzięki różnorodności propozycji i możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb, każda uroczystość zyska niezwykły i zjawiskowy charakter. Wybierz naszą ofertę, a przekonasz się, jak balony mogą odmienić przestrzeń i dodać jej magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Puławy

Lokalizacja
Adres
ul. Lubelska 2,
Puławy 24-100
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 20:00
Wtorek: 09:00 - 20:00
Środa: 09:00 - 20:00
Czwartek: 09:00 - 20:00
Piątek: 09:00 - 20:00
Sobota: 09:00 - 20:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu