Dekoracje z balonów (girlandy kolumny/słupki, łuki/bramy, ścianki) Tomaszów Lubelski

Dekoracje z balonów (girlandy kolumny/słupki, łuki/bramy, ścianki)

Szukasz sklepu, która w Tomaszowie Lubelskim lub okolicach stworzy dla Ciebie dekorację z balonów? To właśnie MY! Zadzwoń do nas!

Dekoracje z balonów {stają się|są) coraz popularniejszym elementem zarówno małych, jak i dużych wydarzeń. Nasza oferta to nie tylko klasyczne bukiety balonowe, ale również imponujące girlandy, kolumny, łuki, bramy i ścianki, które doskonale ozdobią przestrzeń biur, budynków, sklepów czy sal bankietowych.

a) Girlandy organiczne: Ręcznie tworzone kompozycje z jedno- lub wielokolorowych balonów różnych rozmiarów. Idealne jako dekoracja na ścianę lub sufit, tworzące spójną oraz efektowną całość.

b) Kolumny, słupki balonowe: Wytrzymałe, pionowe konstrukcje przypominające filary, wzmocnione od środka, by nie kołysały się na wietrze. Idealne jako ozdoba wejścia lub element scenografii.

c) Łuki i bramy balonowe: Niezwykłe konstrukcje, pod którymi można przejść, zbudowane z balonów w wybranych kolorach. Świetnie się sprawdzą na linię mety zawodów sportowych, otwarcie sklepu czy przyjęcie weselne.

d) Ścianki z balonów: Robiące wrażenie powierzchnie zrobione z wielu balonów, dobrane w barwach firmowych lub tworzące wybrany wzór. Idealne jako tło do zdjęć czy piękna dekoracja na event firmowy.

Nasze dekoracje balonowe są nie tylko niepowtarzalne, ale także wykonane z dbałością o każdy szczegół. Przyjmujemy zlecenia na realizację dekoracji w Tomaszowie Lubelskim i okolicach. Dzięki różnorodności propozycji oraz możliwości dostosowania do indywidualnych wymagań, każda uroczystość zyska zjawiskowy i niezapomniany charakter. Postaw na naszą ofertę, a przekonasz się, jak balony mogą odmienić przestrzeń i dodać jej magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Tomaszów Lubelski

Lokalizacja
Adres
ul. gen. Władysława Andersa 3a,
Tomaszów Lubelski 22-600
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu