Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Tomaszów Lubelski

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Tomaszowie Lubelskim

Chciałbyś obdarować najbliższą osobę niekonwencjonalnym prezentem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub bukietu balonów w dużym, specjalnie dostosowanym kartonie pod podany adres.

Możliwość personalizacji balonów gwarantuje, że każdy upominek będzie indywidualny. Do wyboru masz różne kolory oraz kształty balonów, takie jak złote serce, biały owal czy fioletowa gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Dodatkowo, do balonu możemy dodać karteczkę z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanej osoby. Balon jest starannie przymocowany do ciężarka tasiemką, co zapobiega „odfrunięciu” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to kreatywna oraz jedyna w swoim rodzaju forma upominku, która dostarczy mnóstwo radości oraz zaskoczenia. Jest to również wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić osobiście z różnych powodów. Dekorację balonową możesz także odebrać od nas w Tomaszowie Lubelskim osobiście oraz dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niezapomnianym, olśniewającym prezentem. Niech każda okazja stanie się zjawiskowa dzięki balonowym niespodziankom!

Poszukujesz miejsca w Tomaszów Lubelski, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? Dobrze trafiłeś! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Tomaszów Lubelski

Lokalizacja
Adres
ul. gen. Władysława Andersa 3a,
Tomaszów Lubelski 22-600
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu