Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Nowa Sól

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Nowej Soli

Chciałbyś obdarować bliską osobę oryginalnym upominkiem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub bukietu balonów w dużym, specjalnie zrobionym kartonie pod podany adres.

Możliwość indywidualizacji balonów gwarantuje, że każdy prezent będzie indywidualny. Do wyboru masz różne barwy oraz kształty balonów, takie jak różowe serce, zielony owal czy fioletowa gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Oprócz tego, do balonu możemy dodać bilecik z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanego. Balon jest odpowiednio przymocowany do ciężarka wstążką, co zapobiega „odfrunięciu” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to zaskakująca oraz niepowtarzalna forma upominku, która dostarczy mnóstwo uśmiechu i zaskoczenia. Jest to również wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić same z różnych powodów. Dekorację balonową możesz również odebrać od nas w Nowej Soli osobiście i dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niezapomnianym, pięknym upominkiem. Niech ta chwila stanie się zjawiskowa dzięki balonowym niespodziankom!

Potrzebujesz sklepu w Nowa Sól, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? To właśnie MY! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Nowa Sól

Lokalizacja
Adres
ul. Józefa Piłsudskiego 21G,
Nowa Sól 67-100
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu