Personalizacja balonów (napisy na balonach) Legionowo

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Legionowie

Pragniesz umieścić swój napis na balonach w Legionowo? Dobrze trafiłeś! Podkreśl wyjątkowość każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Dajemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi doskonały sposób na stworzenie niezwykłego oraz niepowtarzalnego prezentu. Zamów u nas balon foliowy napełniony helem, na którym jesteśmy w stanie nanieść dowolny napis. Może to być:
  • imię i numeracja urodzin solenizanta na balonie (np. „Kubuś, 3 urodziny”),
  • nazwa uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Ali”, „Chrzest Święty Darka”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, przesłanie na balonie („Gratuluję podwyżki!”, „To córka!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat dziadku!”, „Kocham Cię Paulino!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przyklejony do balonu. To gwarantuje precyzję i trwałość napisu na balonie. Balon z helem oraz Twoim własnym napisem to fantastyczny prezent, który na pewno zaskoczy oraz rozweseli obdarowaną osobę. Dobieramy również kolor oraz kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej zindywidualizować tę niezwykłą niespodziankę. Różowe serce, srebrny owal, czarna gwiazdka - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę jedynym w swoim rodzaju prezentem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu oraz kreatywnemu upominkowi! Jeśli potrzebujesz zrobić własny napis na balonie w Legionowo to tylko u nas! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Legionowo

Lokalizacja
Adres
ul. Mrugacza 1,
Legionowo 05-120
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 19:00
Wtorek: 10:00 - 19:00
Środa: 10:00 - 19:00
Czwartek: 10:00 - 19:00
Piątek: 10:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu