Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Legionowo

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Legionowie

Szukasz sklepu, która w Legionowie lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? To właśnie MY! Skontaktuj się z nami!

Zapewne planujesz wyjątkowe wydarzenie, które zasługuje na równie zjawiskowe dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych i restauracji. Z nami każda przestrzeń stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza oferta obejmuje zarówno eleganckie balony w wybranej kolorystyce, a także wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które wspólnie zbudują zaskakujący klimat na Twoje wydarzenie. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niezwykły blask, a wszystko dzięki naszej pracy.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, należycie dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz kolorystykę balonów. Przygotowujemy instalacje takie jak: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, oraz girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Przyjmujemy zlecenia na realizację dekoracji w Legionowie i okolicach.

Przykładamy dużą wagę do spełnienia potrzeb naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, wymagań powierzchni przestrzeni oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną w pamięci gości na lata, stanowiąc jednocześnie jedyne w swoim rodzaju tło do pamiątkowych fotografii.

Wybierz naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji i zobacz, jak niewielki szczegół potrafi zmienić otoczenie na zupełnie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje święto było zapamiętane jako niezwykle estetyczne oraz pełne magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Legionowo

Lokalizacja
Adres
ul. Mrugacza 1,
Legionowo 05-120
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 19:00
Wtorek: 10:00 - 19:00
Środa: 10:00 - 19:00
Czwartek: 10:00 - 19:00
Piątek: 10:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu