Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Legionowo

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Poszukujesz wyjątkowego upominku, który połączy piękno oraz niespotykaność w Legionowie? Budujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Tworzymy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co ważne każdy bukiet jest tworzony według Twoich oczekiwań.

Możesz samodzielnie określić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwę balonów. Stawiamy na indywidualność i dopasowanie do Twoich wymagań, by balonowe bukiety z naszego sklepiku w Legionowie dostarczały niepowtarzalnych doznań. Dekoracje balonowe są nie tylko cudowne, ale również oryginalne. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie stworzyć bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy księżniczki, a dla dorosłego mężczyzny – ogromne balony cyfry, oddające wiek solenizanta, otoczone innymi, starannie dobranymi balonami.

Balony przyczepiamy na kolorystycznie dobranych wstążeczkach, przymocowanych do ciężarków, aby po napompowaniu helem nie odleciały. Takie bukiety to dekoracja i niespodzianka w jednym, konkurencyjne dla popularnych wiązanek kwiatów. Swoim efektownym wyglądem zdobią wnętrza, a później mogą posłużyć jako jedyne w swoim rodzaju tło do familijnych zdjęć. Umożliwiamy Ci realizację bukietu, który zadziwi i zachwyci Twoich znajomych, pozostając w pamięci na długi czas.

Potrzebujesz sklepu w Legionowie, gdzie napompujesz balony helem? Lepiej trafić nie mogłeś! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Legionowo

Lokalizacja
Adres
ul. Mrugacza 1,
Legionowo 05-120
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 19:00
Wtorek: 10:00 - 19:00
Środa: 10:00 - 19:00
Czwartek: 10:00 - 19:00
Piątek: 10:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu