Personalizacja balonów (napisy na balonach) Nowy Dwór Mazowiecki

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Nowym Dworze Mazowieckim

Poszukujesz umieścić swój napis na balonach w Nowy Dwór Mazowiecki? Dobrze trafiłeś! Podkreśl unikalność każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Oferujemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi idealny sposób na realizację wyjątkowego oraz niepowtarzalnego upominku. Zamów w naszej firmie balon foliowy napełniony helem, na którym możemy nanieść dowolny napis. Może to być:
  • wiek i imię osoby na balonie (np. „Wiktoria, 5 urodziny”),
  • określenie uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Karoliny”, „Chrzest Święty Aleksandra”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, hasło na balonie („Gratuluję podwyżki!”, „To córka!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat tato!”, „Kocham Cię Agnieszko!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przyklejony do balonu. To gwarantuje precyzję i trwałość napisu na balonie. Balon z helem i Twoim własnym napisem to fantastyczny upominek, który na pewno zadziwi i ucieszy obdarowanego. Dobieramy także kolory i kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej spersonalizować tę niezwykłą niespodziankę. Złote serce, niebieski owal, czarna gwiazda - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę niepowtarzalnym prezentem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu i niecodziennemu upominkowi! Jeśli potrzebujesz zrobić własny napis na balonie w Nowy Dwór Mazowiecki to tylko u nas! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Nowy Dwór Mazowiecki

Lokalizacja
Adres
ul. Zakroczymska 6,
Nowy Dwór Mazowiecki 05-100
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu