Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Nowy Dwór Mazowiecki

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Nowym Dworze Mazowieckim

Chciałbyś obdarować najbliższą osobę zaskakującym upominkiem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub wiązanki balonów w dużym, specjalnie dostosowanym kartonie pod podany adres.

Możliwość indywidualizacji balonów gwarantuje, że każdy prezent będzie indywidualny. Do wyboru masz różne barwy oraz kształty balonów, takie jak czerwone serce, zielony owal czy czarna gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Dodatkowo, do balonu jesteśmy w stanie dodać bilecik z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanej osoby. Balon jest starannie przymocowany do ciężarka tasiemką, co zapobiega „ucieczce” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to zaskakująca i jedyna w swoim rodzaju forma niespodzianki, która dostarczy mnóstwo radości i zaskoczenia. Jest to także wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić same z różnych powodów. Dekorację balonową możesz również odebrać w naszym sklepie w Nowym Dworze Mazowieckim osobiście i dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niezapomnianym, pięknym upominkiem. Niech ta chwila stanie się niezapomniana dzięki balonowym niespodziankom!

Poszukujesz sklepu w Nowy Dwór Mazowiecki, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? Lepiej trafić nie mogłeś! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Nowy Dwór Mazowiecki

Lokalizacja
Adres
ul. Zakroczymska 6,
Nowy Dwór Mazowiecki 05-100
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu