Personalizacja balonów (napisy na balonach) Ostrów Mazowiecka

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Ostrowie Mazowieckim

Pragniesz umieścić swój napis na balonach w Ostrów Mazowiecka? Dobrze trafiłeś! Podkreśl wyjątkowość każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Oferujemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi doskonały sposób na stworzenie niezwykłego i oryginalnego prezentu. Zamów w naszej firmie balon foliowy napełniony helem, na którym jesteśmy w stanie umieścić dowolny napis. Może to być:
  • imię i wiek osoby na balonie (np. „Piotruś, 6 urodziny”),
  • określenie uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Kasi”, „Chrzest Święty Jacusia”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, hasło na balonie („Gratuluję podwyżki!”, „To chłopiec!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat babciu!”, „Kocham Cię Gosiu!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przyklejony do balonu. To gwarantuje precyzję oraz trwałość napisu na balonie. Balon z helem i Twoim własnym napisem to fantastyczny prezent, który na pewno zadziwi oraz ucieszy obdarowanego. Dobieramy także barwę i kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej zindywidualizować tę niezwykłą niespodziankę. Złote serce, biały owal, czarna gwiazda - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę jedynym w swoim rodzaju prezentem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu i niespotykanemu upominkowi! Jeśli chcesz zrobić własny napis na balonie w Ostrów Mazowiecka to tylko u nas! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Ostrów Mazowiecka

Lokalizacja
Adres
ul. Stefana Batorego 9,
Ostrów Mazowiecka 07-300
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:30 - 17:00
Wtorek: 10:30 - 17:00
Środa: 10:30 - 17:00
Czwartek: 10:30 - 17:00
Piątek: 10:30 - 17:00
Sobota: 09:00 - 13:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu