Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Ostrów Mazowiecka

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Szukasz nietuzinkowego upominku, który połączy piękno oraz kreatywność w Ostrowie Mazowieckim? Kreujemy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Oferujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co ważne każdy bukiet jest tworzony według Twoich oczekiwań.

Możesz samodzielnie ustalić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolor balonów. Naszym priorytetem jest indywidualność oraz dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Ostrowie Mazowieckim dostarczały niezapomnianych przeżyć. Dekoracje balonowe są nie tylko niezapomniane, ale także oryginalne. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie stworzyć bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy księżniczki, a dla dorosłego mężczyzny – ogromne balony cyfry, symbolizujące wiek solenizanta, otoczone innymi, należycie dobranymi balonami.

Balony umieszczamy na kolorystycznie dobranych wstążkach, przymocowanych do ciężarków, by po napompowaniu helem nie odleciały. Takie bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla popularnych wiązanek kwiatów. Swoim niepowtarzalnym wyglądem zdobią wnętrza, a następnie mogą posłużyć jako unikalne tło do familijnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci stworzenie bukietu, który zaskoczy i zachwyci osoby będące na imprezie, pozostając w pamięci na długi czas.

Poszukujesz miejsca w Ostrowie Mazowieckim, gdzie napompujesz balony helem? To właśnie MY! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Ostrów Mazowiecka

Lokalizacja
Adres
ul. Stefana Batorego 9,
Ostrów Mazowiecka 07-300
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:30 - 17:00
Wtorek: 10:30 - 17:00
Środa: 10:30 - 17:00
Czwartek: 10:30 - 17:00
Piątek: 10:30 - 17:00
Sobota: 09:00 - 13:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu