Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Ostrów Mazowiecka

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Ostrowie Mazowieckim

Chciałbyś obdarować najbliższą osobę niebanalnym prezentem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub wiązanki balonów w dużym, specjalnie dostosowanym kartonie pod wskazany adres.

Możliwość personalizacji balonów gwarantuje, że każdy prezent będzie unikalny. Do wyboru masz różne barwy oraz kształty balonów, takie jak różowe serce, zielony owal czy czarna gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Dodatkowo, do balonu możemy dodać karteczkę z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanego. Balon jest starannie przymocowany do ciężarka wstążeczką, co zapobiega „odfrunięciu” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to kreatywna i efektowna forma prezentu, która dostarczy mnóstwo uśmiechu i zaskoczenia. Jest to również wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić osobiście z różnych powodów. Dekorację balonową możesz także odebrać w naszym sklepie w Ostrowie Mazowieckim osobiście i dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby jedynym w swoim rodzaju, zjawiskowym prezentem. Niech ta chwila stanie się zjawiskowa dzięki balonowym niespodziankom!

Szukasz miejsca w Ostrów Mazowiecka, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? To właśnie MY! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Ostrów Mazowiecka

Lokalizacja
Adres
ul. Stefana Batorego 9,
Ostrów Mazowiecka 07-300
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:30 - 17:00
Wtorek: 10:30 - 17:00
Środa: 10:30 - 17:00
Czwartek: 10:30 - 17:00
Piątek: 10:30 - 17:00
Sobota: 09:00 - 13:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu