Personalizacja balonów (napisy na balonach) Pułtusk

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Pułtusku

Potrzebujesz nanieść swój napis na balonach w Pułtusk? Dobrze trafiłeś! Podkreśl unikalność każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Dajemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi doskonały sposób na realizację wyjątkowego oraz jedynego w swoim rodzaju prezentu. Zamów w naszym sklepie balon foliowy napełniony helem, na którym możemy nanieść dowolny napis. Może to być:
  • imię i numeracja urodzin solenizanta na balonie (np. „Dawid, 3 urodziny”),
  • nazwa uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Ali”, „Chrzest Święty Jacusia”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, przesłanie na balonie („Gratuluję podwyżki!”, „To córka!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat tato!”, „Kocham Cię Natalio!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przymocowany do balonu. To gwarantuje precyzję i trwałość napisu na balonie. Balon z helem i Twoim własnym napisem to fantastyczny upominek, który na pewno zadziwi i ucieszy obdarowaną osobę. Dobieramy także barwę i kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej zindywidualizować tę niezwykłą niespodziankę. Różowe serce, niebieski owal, srebrna gwiazda - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę niezapomnianym upominkiem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu i niecodziennemu upominkowi! Jeśli chcesz zrobić własny napis na balonie w Pułtusk to tylko u nas! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Pułtusk

Lokalizacja
Adres
ul. T. Kościuszki 134B,
Pułtusk 06-100
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00 - 19:00
Wtorek: 08:00 - 19:00
Środa: 08:00 - 19:00
Czwartek: 08:00 - 19:00
Piątek: 08:00 - 19:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu