Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Pułtusk

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Szukasz niezwykłego prezentu, który połączy magię i niespotykaność w Pułtusku? Oferujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Przygotowujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a każdy bukiet jest tworzony według Twoich potrzeb.

Możesz samodzielnie dobrać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolory balonów. Stawiamy na indywidualność oraz dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Pułtusku dostarczały niepowtarzalnych przeżyć. Dekoracje balonowe są nie tylko zjawiskowe, ale także niepowtarzalne. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie stworzyć bukiet z balonami w kształcie misia czy księżniczki, a dla dorosłego mężczyzny – ogromne balony cyfry, symbolizujące wiek solenizanta, uzupełnione innymi, starannie dobranymi balonami.

Balony umieszczamy na kolorystycznie dobranych tasiemkach, przymocowanych do ciężarków, aby po wypełnieniu helem nie odleciały. Tego typu bukiety to dekoracja i prezent w jednym, konkurencyjne dla standardowych wiązanek kwiatów. Swoim niepowtarzalnym wyglądem zdobią pomieszczenia, a później mogą posłużyć jako piękne tło do familijnych zdjęć. Umożliwiamy Ci kreację bukietu, który zadziwi i zachwyci osoby będące na imprezie, pozostając w pamięci na długo.

Poszukujesz sklepu w Pułtusku, gdzie napompujesz balony helem? Lepiej trafić nie mogłeś! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Pułtusk

Lokalizacja
Adres
ul. T. Kościuszki 134B,
Pułtusk 06-100
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00 - 19:00
Wtorek: 08:00 - 19:00
Środa: 08:00 - 19:00
Czwartek: 08:00 - 19:00
Piątek: 08:00 - 19:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu