Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Pułtusk

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Pułtusku

Chciałbyś obdarować bliską osobę oryginalnym upominkiem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub bukietu balonów w dużym, specjalnie przygotowanym kartonie pod wskazany adres.

Możliwość personalizacji balonów gwarantuje, że każdy upominek będzie unikalny. Do wyboru masz różne kolory oraz kształty balonów, takie jak różowe serce, fioletowy owal czy różowo-złota gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Oprócz tego, do balonu możemy dodać karteczkę z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanej osoby. Balon jest należycie przymocowany do ciężarka wstążką, co zapobiega „odfrunięciu” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to zaskakująca oraz niepowtarzalna forma prezentu, która dostarczy mnóstwo radości oraz zaskoczenia. Jest to także wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić osobiście z różnych powodów. Dekorację balonową możesz także odebrać od nas w Pułtusku osobiście i dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby jedynym w swoim rodzaju, zjawiskowym prezentem. Niech ta chwila stanie się niezapomniana dzięki balonowym niespodziankom!

Poszukujesz sklepu w Pułtusk, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? To właśnie MY! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Pułtusk

Lokalizacja
Adres
ul. T. Kościuszki 134B,
Pułtusk 06-100
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00 - 19:00
Wtorek: 08:00 - 19:00
Środa: 08:00 - 19:00
Czwartek: 08:00 - 19:00
Piątek: 08:00 - 19:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu