Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Siedlce

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Poszukujesz wyjątkowego prezentu, który połączy wdzięk i awangardowość w Siedlcach? Budujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego święta - urodziny, imieniny czy rocznice. Oferujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a każdy bukiet jest tworzony według Twoich potrzeb.

Możesz samodzielnie ustalić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwy balonów. Stawiamy na indywidualność oraz dopasowanie do Twoich wymagań, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Siedlcach dostarczały niepowtarzalnych doznań. Dekoracje balonowe są nie tylko zjawiskowe, ale również niesztampowe. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie stworzyć bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy serduszka, a dla dorosłego mężczyzny – duże balony cyfry, oddające wiek solenizanta, otoczone dodatkowymi, odpowiednio dobranymi balonami.

Balony umieszczamy na kolorystycznie dobranych tasiemkach, przymocowanych do ciężarków, aby po wypełnieniu helem nie odleciały. Tego typu bukiety to dekoracja i prezent w jednym, konkurencyjne dla tradycyjnych wiązanek kwiatów. Swoim olśniewającym wyglądem zdobią pomieszczenia, a następnie mogą posłużyć jako jedyne w swoim rodzaju tło do rodzinnych zdjęć. Umożliwiamy Ci realizację bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoich bliskich, pozostając w pamięci na długi czas.

Potrzebujesz sklepu w Siedlcach, gdzie napompujesz balony helem? Lepiej trafić nie mogłeś! Zadzwoń do nas!

GoDan – Balony i Dekoracje Siedlce

Lokalizacja
Adres
ul. Fryderyka Chopina 3,
Siedlce 08-110
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu