Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Siedlce

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Siedlcach

Szukasz sklepu, która w Siedlcach lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? Dobrze trafiłeś! Odwiedź nasz sklep!

Zapewne planujesz wyjątkowe wydarzenie, które zasługuje na równie nietuzinkowe dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych oraz restauracji. Z nami każda przestrzeń stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza oferta obejmuje zarówno piękne balony w określonej kolorystyce, jak i wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które wspólnie stworzą zaskakujący klimat na Twoje święto. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niepowtarzalny blask, a wszystko dzięki naszej dekoracji.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, starannie dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz kolorystykę balonów. Realizujemy instalacje takie jak: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, jak również girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Przyjmujemy zlecenia na realizację dekoracji w Siedlcach i okolicach.

Przykładamy dużą wagę do spełnienia wytycznych naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, potencjału powierzchni przestrzeni oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną w pamięci gości na długi czas, stanowiąc jednocześnie niepowtarzalne tło do pamiątkowych sesji zdjęciowych.

Wybierz naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji i zobacz, jak niewielki szczegół potrafi zmienić otoczenie na całkowicie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje święto było zapamiętane jako niezwykle estetyczne oraz pełne magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Siedlce

Lokalizacja
Adres
ul. Fryderyka Chopina 3,
Siedlce 08-110
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu