Dekoracje balonowe na śluby, baby shower, chrzest, komunie, inne… Siedlce

Dekoracje balonowe na śluby, baby shower, chrzest, komunie w Siedlcach

Świętowanie ważnych momentów życia wymaga niezapomnianego otoczenia. Nasza usługa tworzenia dekoracji balonowych doskonale wpisuje się w ten trend, dodając blasku każdej uroczystości - od ślubu i wesela, przez Baby Shower, Chrzest Święty, Pierwszą Komunię Świętą, aż po Dzień Matki, Ojca, Babci, Dziadka czy romantyczne Walentynki.

Zrobimy dla Ciebie bukiet balonowy na indywidualne zlecenie, dokładnie dopasowany do charakteru danego święta. Możesz zdecydować, z ilu i jakich balonów będzie składała się Twoja dekoracja, dobierając również ich kształty i barwy. W naszym sklepiku w Siedlcach także pompujemy balony helem!

Na Pierwszej Komunii zachwycą wiązanki z białych balonów ze złotymi akcentami, natomiast na Walentynki - czerwone balony w kształcie serc. Każdy balon może być przymocowany do ciężarka za pomocą kolorystycznie dobranej wstążki, co zapobiega „odfrunięciu” balonów po ich nadmuchaniu helem.

Dekoracje balonowe to nie tylko niebanalny dodatek do wystroju, ale także prezent, który z powodzeniem rywalizuje z powszechnymi bukietami kwiatów. Utrwalone na fotografiach, stanowią niezwykłą pamiątkę tych jedynych w swoim rodzaju chwil.

Zamów u nas dekoracje balonowe pompowane helem i dodaj swojej uroczystości niezwykłego klimatu. Niech każda okazja będzie nie tylko niepowtarzalna, ale także niezapomniana!

Szukasz miejsca w Siedlcach , gdzie napompujesz balony helem i stworzysz przepiękną wiązankę balonów na Twoją uroczystość? Lepiej trafić nie mogłeś! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Siedlce

Lokalizacja
Adres
ul. Fryderyka Chopina 3,
Siedlce 08-110
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu