Personalizacja balonów (napisy na balonach) Warszawa, Mokotów

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Warszawie na Mokotowie

Pragniesz nanieść swój napis na balonach w Warszawa, Mokotów? Dobrze trafiłeś! Podkreśl wyjątkowość każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Oferujemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi doskonały sposób na stworzenie wyjątkowego i niepowtarzalnego prezentu. Zamów w naszej firmie balon foliowy napełniony helem, na którym jesteśmy w stanie nanieść dowolny napis. Może to być:
  • wiek i imię osoby na balonie (np. „Wiktoria, 4 urodziny”),
  • określenie uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Karoliny”, „Chrzest Święty Piotrusia”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, hasło na balonie („Gratuluję podwyżki!”, „To chłopiec!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat mamo!”, „Kocham Cię Natalio!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przyklejony do balonu. To gwarantuje precyzję i trwałość napisu na balonie. Balon z helem oraz Twoim własnym napisem to fantastyczny upominek, który na pewno zaskoczy i ucieszy obdarowanego. Dobieramy również kolor i kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej zindywidualizować tę niezwykłą niespodziankę. Różowe serce, biały owal, czarna gwiazdka - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę niezapomnianym upominkiem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu oraz niespotykanemu upominkowi! Jeśli chcesz zrobić własny napis na balonie w Warszawa, Mokotów to tylko u nas! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Warszawa – Mokotów

Lokalizacja
Adres
ul. Postępu 25,
Warszawa, Mokotów 02-676
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 11:00 - 19:00
Wtorek: 11:00 - 19:00
Środa: 11:00 - 19:00
Czwartek: 11:00 - 19:00
Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu