Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Warszawa, Mokotów

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Warszawie na Mokotowie

Chciałbyś obdarować bliską osobę nietuzinkowym prezentem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub wiązanki balonów w dużym, specjalnie dostosowanym kartonie pod podany adres.

Możliwość indywidualizacji balonów gwarantuje, że każdy prezent będzie unikalny. Do wyboru masz różne kolory i kształty balonów, takie jak złote serce, fioletowy owal czy fioletowa gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Dodatkowo, do balonu jesteśmy w stanie dodać karteczkę z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanego. Balon jest należycie przymocowany do ciężarka wstążką, co zapobiega „ucieczce” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to zaskakująca i jedyna w swoim rodzaju forma niespodzianki, która dostarczy mnóstwo uśmiechu oraz zaskoczenia. Jest to również wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić same z różnych powodów. Dekorację balonową możesz także odebrać w naszym sklepie w Warszawie na Mokotowie osobiście oraz dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niespotykanym, olśniewającym prezentem. Niech ta chwila stanie się niezapomniana dzięki balonowym niespodziankom!

Szukasz miejsca w Warszawa, Mokotów, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? To właśnie MY! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Warszawa – Mokotów

Lokalizacja
Adres
ul. Postępu 25,
Warszawa, Mokotów 02-676
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 11:00 - 19:00
Wtorek: 11:00 - 19:00
Środa: 11:00 - 19:00
Czwartek: 11:00 - 19:00
Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu