Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Warszawa, Mokotów

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Pragniesz niezwykłego prezentu, który połączy urodę i awangardowość w Warszawie na Mokotowie? Budujemy personalizowane bukiety i dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Przygotowujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a każdy bukiet jest przygotowywany według Twoich potrzeb.

Możesz samodzielnie ustalić ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i barwę balonów. Stawiamy na indywidualność oraz dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Warszawie na Mokotowie dostarczały niepowtarzalnych emocji. Dekoracje balonowe są nie tylko cudowne, ale również niepowtarzalne. Dla małej dziewczynki możemy stworzyć bukiet z balonami w kształcie jednorożca czy serca, a dla dorosłego mężczyzny – okazałe balony cyfry, oddające wiek solenizanta, uzupełnione innymi, należycie dobranymi balonami.

Balony umieszczamy na kolorystycznie dobranych wstążeczkach, przymocowanych do ciężarków, aby po napompowaniu helem nie odfrunęły. Takie bukiety to dekoracja i niespodzianka w jednym, konkurencyjne dla popularnych wiązanek kwiatów. Swoim niepowtarzalnym wyglądem zdobią pomieszczenia, a następnie mogą posłużyć jako jedyne w swoim rodzaju tło do familijnych zdjęć. Umożliwiamy Ci budowę bukietu, który zadziwi i zachwyci Twoją rodzinę, pozostając we wspomnieniach na lata.

Potrzebujesz sklepu w Warszawie na Mokotowie, gdzie napompujesz balony helem? Lepiej trafić nie mogłeś! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Warszawa – Mokotów

Lokalizacja
Adres
ul. Postępu 25,
Warszawa, Mokotów 02-676
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 11:00 - 19:00
Wtorek: 11:00 - 19:00
Środa: 11:00 - 19:00
Czwartek: 11:00 - 19:00
Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 16:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu