Personalizacja balonów (napisy na balonach) Warszawa, Wesoła

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Warszawie w Wesołej

Szukasz nanieść swój napis na balonach w Warszawa, Wesoła? Dobrze trafiłeś! Podkreśl unikalność każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Oferujemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi idealny sposób na realizację wyjątkowego oraz oryginalnego upominku. Zamów w naszym sklepie balon foliowy napełniony helem, na którym możemy umieścić dowolny napis. Może to być:
  • imię i wiek osoby na balonie (np. „Adaś, 1 urodziny”),
  • nazwa uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Ali”, „Chrzest Święty Jarka”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, przesłanie na balonie („Gratuluję awansu!”, „To chłopiec!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat mamo!”, „Kocham Cię Natalio!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przymocowany do balonu. To gwarantuje precyzję oraz trwałość napisu na balonie. Balon z helem i Twoim własnym napisem to fantastyczny upominek, który na pewno zaskoczy i rozweseli obdarowanego. Dobieramy również barwy oraz kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej spersonalizować tę niezwykłą niespodziankę. Różowe serce, srebrny owal, srebrna gwiazda - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę niezapomnianym upominkiem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu oraz niezwykłemu upominkowi! Jeśli chcesz zrobić własny napis na balonie w Warszawa, Wesoła to tylko u nas! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Warszawa – Wesoła

Lokalizacja
Adres
al. Marsz. J. Piłsudskiego 4B,
Warszawa, Wesoła 05-077
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 11:00 - 19:00
Wtorek: 11:00 - 19:00
Środa: 11:00 - 19:00
Czwartek: 11:00 - 19:00
Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 11:00 - 19:00
Niedziela: 11:00 - 19:00

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu