Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Warszawa, Wesoła

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Poszukujesz zjawiskowego upominku, który połączy urodę oraz kreatywność w Warszawie w Wesołej? Tworzymy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Budujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a każdy bukiet jest tworzony według Twoich wytycznych.

Możesz samodzielnie wybierać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolor balonów. Stawiamy na indywidualność i dopasowanie do Twoich potrzeb, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Warszawie w Wesołej dostarczały niezapomnianych emocji. Dekoracje balonowe są nie tylko piękne, ale także niebanalne. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie zbudować bukiet z balonami w kształcie misia czy syrenki, a dla dorosłego mężczyzny – ogromne balony cyfry, odzwierciedlające wiek solenizanta, udekorowane dodatkowymi, należycie dobranymi balonami.

Balony umieszczamy na kolorystycznie dobranych tasiemkach, przymocowanych do ciężarków, by po wypełnieniu helem nie odleciały. Takie bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla standardowych wiązanek kwiatów. Swoim efektownym wyglądem zdobią pomieszczenia, a później mogą posłużyć jako unikalne tło do familijnych sesji zdjęciowych. Umożliwiamy Ci stworzenie bukietu, który zadziwi i zachwyci Twoją rodzinę, pozostając we wspomnieniach na długi czas.

Poszukujesz miejsca w Warszawie w Wesołej, gdzie napompujesz balony helem? Lepiej trafić nie mogłeś! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Warszawa – Wesoła

Lokalizacja
Adres
al. Marsz. J. Piłsudskiego 4B,
Warszawa, Wesoła 05-077
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 11:00 - 19:00
Wtorek: 11:00 - 19:00
Środa: 11:00 - 19:00
Czwartek: 11:00 - 19:00
Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 11:00 - 19:00
Niedziela: 11:00 - 19:00

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu