Dekoracje z balonów (girlandy kolumny/słupki, łuki/bramy, ścianki) Warszawa, Wesoła

Dekoracje z balonów (girlandy kolumny/słupki, łuki/bramy, ścianki)

Szukasz firmy, która w Warszawie w Wesołej lub okolicach stworzy dla Ciebie dekorację z balonów? Dobrze trafiłeś! Zadzwoń do nas!

Dekoracje z balonów {stają się|są) coraz popularniejszym elementem zarówno małych, jak i dużych wydarzeń. Nasza oferta to nie tylko piękne bukiety balonowe, ale również imponujące girlandy, kolumny, łuki, bramy oraz ścianki, które idealnie ozdobią przestrzeń biur, budynków, sklepów czy sal bankietowych.

a) Girlandy organiczne: Starannie tworzone kompozycje z jedno- lub wielokolorowych balonów różnych rozmiarów. Idealne jako dekoracja na ścianę lub sufit, tworzące spójną oraz efektowną całość.

b) Kolumny, słupki balonowe: Wytrzymałe, pionowe konstrukcje przypominające filary, wzmocnione od środka, by nie uginały się na wietrze. Idealne jako ozdoba wejścia lub element scenografii.

c) Łuki i bramy balonowe: Wyjątkowe konstrukcje, pod którymi można przejść, zbudowane z balonów w wybranych kolorach. Świetnie się sprawdzą na linię mety zawodów sportowych, otwarcie sklepu czy przyjęcie weselne.

d) Ścianki z balonów: Imponujące powierzchnie zrobione z wielu balonów, dobrane w kolorach firmowych lub tworzące określony wzór. Doskonałe jako tło do fotografii czy niezwykła dekoracja na event firmowy.

Nasze dekoracje balonowe są nie tylko cudowne, ale także stworzone z dbałością o każdy szczegół. Pracujemy w Warszawie w Wesołej i okolicach. Dzięki różnorodności propozycji i możliwości dostosowania do indywidualnych wytycznych, każda uroczystość zyska zjawiskowy i niezapomniany charakter. Postaw na naszą ofertę, a przekonasz się, jak balony mogą odmienić przestrzeń i dodać jej magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Warszawa – Wesoła

Lokalizacja
Adres
al. Marsz. J. Piłsudskiego 4B,
Warszawa, Wesoła 05-077
Telefon
Telefon
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 11:00 - 19:00
Wtorek: 11:00 - 19:00
Środa: 11:00 - 19:00
Czwartek: 11:00 - 19:00
Piątek: 11:00 - 19:00
Sobota: 11:00 - 19:00
Niedziela: 11:00 - 19:00

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu