Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice (dla dzieci/dorosłych) Warszawa, Wilanów

Bukiety i dekoracje balonowe na urodziny, imieniny, rocznice

Szukasz zjawiskowego upominku, który połączy estetykę i kreatywność w Warszawie w Wilanowie? Budujemy personalizowane bukiety oraz dekoracje balonowe, dostosowane do każdego wydarzenia - urodziny, imieniny czy rocznice. Budujemy dekoracje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a każdy bukiet jest tworzony według Twoich oczekiwań.

Możesz samodzielnie wybierać ilość, rodzaj (foliowe czy lateksowe) oraz kształt i kolor balonów. Stawiamy na indywidualność i dopasowanie do Twoich oczekiwań, by balonowe bukiety z naszego sklepu w Warszawie w Wilanowie dostarczały niepowtarzalnych doznań. Dekoracje balonowe są nie tylko niezapomniane, ale również niesztampowe. Dla małej dziewczynki jesteśmy w stanie przygotować bukiet z balonami w kształcie pieska czy serca, a dla dorosłego mężczyzny – okazałe balony cyfry, prezentujące wiek solenizanta, uzupełnione dodatkowymi, należycie dobranymi balonami.

Balony mocujemy na kolorystycznie dobranych wstążeczkach, przymocowanych do ciężarków, by po nadmuchaniu helem nie odleciały. Takie bukiety to dekoracja i upominek w jednym, konkurencyjne dla standardowych wiązanek kwiatów. Swoim olśniewającym wyglądem zdobią wnętrza, a następnie mogą posłużyć jako piękne tło do familijnych zdjęć. Umożliwiamy Ci realizację bukietu, który zaskoczy i zachwyci Twoich znajomych, pozostając we wspomnieniach na lata.

Potrzebujesz sklepu w Warszawie w Wilanowie, gdzie napompujesz balony helem? Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Warszawa – Wilanów

Lokalizacja
Adres
ul. Sarmacka 5 lokal U3,
Warszawa, Wilanów 02-972
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu