Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji Warszawa, Wilanów

Dekoracje sal weselnych, balowych, restauracji w Warszawie w Wilanowie

Szukasz sklepu, która w Warszawie w Wilanowie lub okolicach udekoruje dla Ciebie salę weselną, balową, restaurację, hotel czy sklep? To właśnie MY! Odwiedź nasz sklep!

Zapewne planujesz wyjątkowe wydarzenie, które zasługuje na równie nietuzinkowe dekoracje. Oferujemy kompleksową usługę dekoracji sal weselnych, balowych oraz restauracji. Z nami każde wnętrze stanie się magicznym, balonowym miejscem!

Nasza oferta obejmuje zarówno piękne balony w określonej kolorystyce, jak i wszelkie inne elementy dekoracyjne z wykorzystaniem balonów, które wspólnie zbudują jedyny w swoim rodzaju klimat na Twoje święto. Miejsce ślubu, dom panny młodej, sala weselna czy restauracja zyskają niezwykły blask, a wszystko dzięki naszej pracy.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starannie dobierając odpowiednią ilość, wielkość oraz barwę balonów. Tworzymy instalacje jak na przykład: łuki, kolumny czy bramy z balonów, dekoracje balonowe przytwierdzane do ścian, kolumn, sufitów, oraz girlandy organiczne np. nad miejscem siedzenia pary młodej. Pracujemy w Warszawie w Wilanowie i okolicach.

Przykładamy wielką wagę do spełnienia wytycznych naszych klientów, dopasowując się do charakteru imprezy, wymagań powierzchni wnętrza oraz budżetu. Nasza misja to tworzenie dekoracji sal, które zostaną we wspomnieniach gości na długi czas, stanowiąc jednocześnie efektowne tło do pamiątkowych zdjęć.

Zdecyduj się na naszą usługę dekoracji sal weselnych, balowych, restauracji i zobacz, jak niewielki szczegół potrafi zmienić przestrzeń na całkowicie niezwykłe miejsce. Zadbaj o to, by Twoje święto było zapamiętane jako niezwykle estetyczne oraz pełne magii!

GoDan – Balony i Dekoracje Warszawa – Wilanów

Lokalizacja
Adres
ul. Sarmacka 5 lokal U3,
Warszawa, Wilanów 02-972
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu