O nas Warszawa, Wilanów

Witaj w naszym sklepie z balonami i dekoracjami imprezowymi, zlokalizowanym w Warszawie w Wilanowie!

Znajdziesz nas w bezpośrednim sąsiedztwie Poczty Polskiej przy ul. Sarmackiej. Do sklepu można dojechać transportem publicznym (autobus – linie: 317, 519, 522).

U nas znajdziesz wszystko, co potrzebne, by uczynić każdą okazję wyjątkową. Od kolorowych balonów przez eleganckie bukiety aż po różnorodne akcesoria dekoracyjne. Oferujemy szeroki wybór produktów, które dodadzą blasku i radości każdemu wydarzeniu. Nasza specjalizacja to balony pompowane helem, które sprawią, że każda imprezka będzie niepowtarzalna.

Udogodnienia:
w sklepie można płacić zbliżeniowo; wejście do sklepu jest bezpośrednio z chodnika, dlatego nie ma przeszkód, aby wejść z wózkiem. Pprzed sklepem można parkować wzdłuż całej ulicy.

Bez względu na to, czy organizujesz urodziny, imieniny, rocznicę, chrzest, wieczór kawalerski czy romantyczne odnowienie przysięgi małżeńskiej, mamy coś dla Ciebie. Nasi doświadczeni pracownicy służą pomocą w doborze odpowiednich dekoracji i chętnie udzielą cennych wskazówek, jak uświetnić Twoje wydarzenie.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu! Odkryj świat balonów i dekoracji, który sprawi, że Twoje wydarzenia będą nie tylko piękne, ale i niezapomniane. Nie możemy się doczekać, by stać się częścią Twoich najważniejszych chwil.

Zapraszamy serdecznie mieszkańców Warszawy (Wilanowa) i okolic do odwiedzenia naszego sklepu!

GoDan – Balony i Dekoracje Warszawa - Wilanów,
ul. Sarmacka 5 lokal U3, 02-972 Warszawa, Wilanów

GoDan – Balony i Dekoracje Warszawa – Wilanów

Lokalizacja
Adres
ul. Sarmacka 5 lokal U3,
Warszawa, Wilanów 02-972
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu