Personalizacja balonów (napisy na balonach) Mielec

Personalizacja balonów (napisy na balonach) w Mielcu

Potrzebujesz nanieść swój napis na balonach w Mielec? Dobrze trafiłeś! Podkreśl unikalność każdej chwili dzięki naszej usłudze personalizacji balonów! Oferujemy możliwość dodania własnego, krótkiego tekstu na balonie, co stanowi idealny sposób na stworzenie wyjątkowego i zaskakującego prezentu. Zamów w naszej firmie balon foliowy napełniony helem, na którym możemy umieścić dowolny napis. Może to być:
  • wiek i imię osoby na balonie (np. „Adaś, 6 urodziny”),
  • określenie uroczystości na balonie („Pierwsza Komunia Święta Ani”, „Chrzest Święty Jacusia”, „Wieczór Panieński”)
  • wyraz, hasło na balonie („Gratuluję awansu!”, „To córka!”, „Witaj w domu!”, „Sto lat dziadku!”, „Kocham Cię Weroniko!”),
  • albo jakikolwiek inny napis, który się zmieści na powierzchni balonu.
Twój tekst zostanie wycięty ze specjalnej folii i delikatnie przyklejony do balonu. To gwarantuje precyzję oraz trwałość napisu na balonie. Balon z helem i Twoim własnym napisem to fantastyczny upominek, który na pewno zaskoczy oraz ucieszy obdarowanego. Dobieramy także barwy oraz kształt balonu zgodnie z Twoimi preferencjami, by jeszcze bardziej spersonalizować tę niezwykłą niespodziankę. Złote serce, niebieski owal, srebrna gwiazdka - Ty decydujesz! Nie czekaj, zdecyduj się na personalizację balonów i zaskocz bliską Ci osobę jedynym w swoim rodzaju prezentem. Twoje uczucia nabiorą nowego wymiaru dzięki tak osobistemu oraz niezwykłemu upominkowi! Jeśli potrzebujesz zrobić własny napis na balonie w Mielec to tylko u nas! Skontaktuj się z nami!

GoDan – Balony i Dekoracje Mielec

Lokalizacja
Adres
al. Niepodległości 11,
Mielec 39-300
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 13:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu