Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami Mielec

Przesyłka z balonem / wysyłka pudeł prezentowych z balonami w Mielcu

Chciałbyś obdarować bliską osobę nietuzinkowym upominkiem, ale nie jesteś w stanie zrobić tego osobiście? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - przesyłkę balonową! Oferujemy usługę wysyłki balonów lub wiązanki balonów w dużym, specjalnie zrobionym kartonie pod wskazany adres.

Możliwość personalizacji balonów gwarantuje, że każdy prezent będzie unikalny. Do wyboru masz różne barwy i kształty balonów, na przykład złote serce, niebieski owal czy różowo-złota gwiazda. To Ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja balonowa przesyłka!

Dodatkowo, do balonu jesteśmy w stanie dodać karteczkę z dowolną wiadomością od Ciebie dla obdarowanego. Balon jest należycie przymocowany do ciężarka tasiemką, co zapobiega „odfrunięciu” po otwarciu pudełka.

Balony wysyłane pocztą to kreatywna i jedyna w swoim rodzaju forma prezentu, która dostarczy mnóstwo uśmiechu i zaskoczenia. Jest to również wygodna opcja dla osób, które chciałyby obdarować inną osobę, ale nie mogą tego zrobić osobiście z różnych powodów. Dekorację balonową możesz także odebrać w naszym sklepie w Mielcu osobiście i dostarczyć samodzielnie.

Zamów przesyłkę balonową i zaskocz bliskie Ci osoby niezapomnianym, olśniewającym upominkiem. Niech ta chwila stanie się zjawiskowa dzięki balonowym niespodziankom!

Szukasz miejsca w Mielec, skąd wyślesz balony do ukochanej osoby? To właśnie MY! Odwiedź nasz sklep!

GoDan – Balony i Dekoracje Mielec

Lokalizacja
Adres
al. Niepodległości 11,
Mielec 39-300
Telefon
Telefon
Adres e-mail
Adres e-mail
Godziny otwarcia
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 - 18:00
Wtorek: 10:00 - 18:00
Środa: 10:00 - 18:00
Czwartek: 10:00 - 18:00
Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 13:00
Niedziela: nieczynne

Organizujesz imprezę
i potrzebujesz balonów?
Zadzwoń do nas!

Przejdź do kontaktu